Aktualności
Najbliższe kolejki WAŻNE !
Na najbliższe dni zaplanowane mamy kolejki.. 15.06 (czwartek) gramy kolejkę zgodnie z terminarzem (32 kolejka 1 Ligi) 16.06 (piątek)...
Memoriał im. Jerzego Wojewódzkiego 2022 (Terminarze, informacje)
Witamy bardzo serdecznie! Mamy dla was terminarze do tegorocznego Memoriału im. Jerzego Wojewódzkiego! Terminarz na sobotę (Eliminacje grupowe): https://drive.google.com/file/d/1Nc1_PQwOX5hPXMQ7gO2FcR-l8bkU6Eu7/view?usp=share_link...
Ustalenia podjęte podczas zebrania i rozdania pucharów za
Witajcie 😁 Sezon się już zakończył, nagrody zostały wręczone 🏆🤝🎖 a my wracamy do was z zdjęciami które...
Zakończenie sezonu 2021/2022 w I Lidze
I Liga zakończyła rozgrywki Gratulujemy zwycięskim drużynom STOLLE EMS ŻYLETY BIBA Nagroda Fair Play wędruje do drużyny BIBA _______...
Zakończenie sezonu 2021/22 w II Lidze
LIGA zakończyła rozgrywki Gratulujemy zwycięzcom miejsce – SAFEROAD miejsce – Rossmann-Damag miejsce – NGK Ceramics Nagroda FAIR PLAY wędruje...
Zakończenie sezonu 2021/2022 w III Lidze
III Liga zakończyła rozgrywki Gratulujemy zwycięskim drużynom PKM Gliwice ETISOFT MARCO Nagroda Fair Play wędruje do drużyny MINIONKI TEAM...
Turniej Biznesowy dla firm – KSSE Business
Zbliżają się wielkie piłkarskie emocje w Marco Football Center! Zapraszamy 21 maja na największy w regionie Turniej Biznesowy dla...
Ostatnia kolejka II Ligi zostaje przesunięta o tydzień
Informujemy, że 26 kolejka II Ligi zostaje przesunięta na dzień 28.04.2022 (tydzień do przodu). 21.04.2022 – Odbędzie się...
III Memoriał im. Jerzego Wojewódzkiego – Informator
III Edycja turnieju Memoriał im. Jerzego Wojewódzkiego odbędzie się w dniach 18-19 grudnia 2021 roku w hali sportowej Jasna...
III edycja turnieju “Memoriał im. Jerzego Wojewódzkiego”
Wyznaczyliśmy już termin w którym odbędzie się III edycja turnieju upamiętniającego naszego prezesa, “Memoriał im. Jerzego Wojewódzkiego” Odbędzie się...
Komunikat dla I Ligi !
Drużyna ANDERS TEAM opuszcza rozgrywki GTSPNP w sezonie 2021/22 – mecze rozegrane z tą drużyną, zostały wyzerowane. I Liga...
Król Strzelców 2021/22
Przypominamy o oddaniu wypełnionych list zawodników każdej z lig. W sezonie 2021/22 wyłaniać będziemy króla strzelców w każdej lidze!...
Przełożone mecze
Liga | Mecz | DATA |
---|---|---|
1 | KONKURENT* - NGK CERAMICS (kol. 12) | |
2 | APA GROUP* - MARCO (kol. 14) | |
3 | F.C SPORTING ZABRZE* - PLB ELECTROLUX (kol. 15) | |
1 | NGK CERAMICS* - BEUMER (kol. 17) | |
2 | DERBY* - ETISOFT (kol. 16) | |
2 | DZIERŻĄŻYNIA - ISOVER* (kol. 20) |
1 liga
- Terminarz
- Tabela
2023 09 14 czwartek, 14-09-2023
Kolejka 1
2023 09 21 czwartek, 21-09-2023
Kolejka 2
2023 09 28 czwartek, 28-09-2023
Kolejka 3
2023 10 05 czwartek, 05-10-2023
Kolejka 4
2023 10 12 czwartek, 12-10-2023
Kolejka 5
2023 10 19 czwartek, 19-10-2023
Kolejka 6
2023 10 26 czwartek, 26-10-2023
Kolejka 7
2023 11 09 czwartek, 09-11-2023
Kolejka 8
2023 11 16 czwartek, 16-11-2023
Kolejka 9
2023 11 30 czwartek, 30-11-2023
Kolejka 11
2023 12 07 czwartek, 07-12-2023
Kolejka 12
2023 12 14 czwartek, 14-12-2023
Kolejka 13
2024 01 04 czwartek, 04-01-2024
Kolejka 14
2024 01 11 czwartek, 11-01-2024
Kolejka 15
2024 01 18 czwartek, 18-01-2024
Kolejka 16
2024 01 25 czwartek, 25-01-2024
Kolejka 17
2024 02 01 czwartek, 01-02-2024
Kolejka 10
2024 02 08 czwartek, 08-02-2024
Kolejka 18
2024 02 15 czwartek, 15-02-2024
Kolejka 19
2024 02 22 czwartek, 22-02-2024
Kolejka 20
2024 02 29 czwartek, 29-02-2024
Kolejka 21
2024 03 07 czwartek, 07-03-2024
Kolejka 22
2024 03 14 czwartek, 14-03-2024
Kolejka 23
2024 03 21 czwartek, 21-03-2024
Kolejka 24
2024 04 04 czwartek, 04-04-2024
Kolejka 25
2024 04 11 czwartek, 11-04-2024
Kolejka 26
2024 04 18 czwartek, 18-04-2024
Kolejka 27
2024 04 25 czwartek, 25-04-2024
Kolejka 28
2024 05 09 czwartek, 09-05-2024
Kolejka 29
2024 05 16 czwartek, 16-05-2024
Kolejka 30
2024 05 23 czwartek, 23-05-2024
Kolejka 31
2024 06 06 czwartek, 06-06-2024
Kolejka 32
2024 06 13 czwartek, 13-06-2024
Kolejka 33
2024 06 20 czwartek, 20-06-2024
Kolejka 34
LP | Klub | M | PKT | BZ | BS |
---|---|---|---|---|---|
1 | PROMAR IT | 21 | 61 | 169 | 47 |
2 | DARKO – D | 20 | 50 | 142 | 64 |
3 | BIBA | 21 | 45 | 89 | 41 |
4 | LUXBOR-DAMAG | 20 | 43 | 117 | 50 |
5 | ENERGO-MOC | 21 | 41 | 97 | 72 |
6 | NGK CERAMICS | 19 | 37 | 92 | 68 |
7 | PRINT-LINE | 21 | 34 | 71 | 56 |
8 | PEGADIVA | 21 | 31 | 117 | 110 |
9 | ELMO-MEXBUD | 22 | 25 | 89 | 136 |
10 | BEUMER | 19 | 22 | 80 | 85 |
11 | REGGAE BOYZ | 21 | 20 | 67 | 91 |
12 | PANTERA | 20 | 20 | 57 | 97 |
13 | AFRISO | 20 | 19 | 62 | 110 |
14 | AMPLIO MŁ. WILCZKI | 21 | 17 | 78 | 120 |
15 | DAKO | 21 | 16 | 65 | 102 |
16 | ELITA | 21 | 15 | 71 | 133 |
17 | KONKURENT | 19 | 6 | 34 | 115 |
18 | PAUZA | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 liga
- Terminarz
- Tabela
2023 09 15 piątek, 15-09-2023
Kolejka 1
2023 09 22 piątek, 22-09-2023
Kolejka 2
2023 09 29 piątek, 29-09-2023
Kolejka 3
2023 10 06 piątek, 06-10-2023
Kolejka 4
2023 10 13 piątek, 13-10-2023
Kolejka 5
2023 10 20 piątek, 20-10-2023
Kolejka 6
2023 10 27 piątek, 27-10-2023
Kolejka 7
2023 11 10 piątek, 10-11-2023
Kolejka 8
2023 11 17 piątek, 17-11-2023
Kolejka 9
2023 12 01 piątek, 01-12-2023
Kolejka 11
2023 12 08 piątek, 08-12-2023
Kolejka 12
2024 01 05 piątek, 05-01-2024
Kolejka 14
2024 01 12 piątek, 12-01-2024
Kolejka 15
2024 01 19 piątek, 19-01-2024
Kolejka 10
2024 01 26 piątek, 26-01-2024
Kolejka 13
2024 02 02 piątek, 02-02-2024
Kolejka 16
2024 02 09 piątek, 09-02-2024
Kolejka 17
2024 02 16 piątek, 16-02-2024
Kolejka 18
2024 02 23 piątek, 23-02-2024
Kolejka 19
2024 03 01 piątek, 01-03-2024
Kolejka 20
2024 03 08 piątek, 08-03-2024
Kolejka 21
2024 03 15 piątek, 15-03-2024
Kolejka 22
2024 03 22 piątek, 22-03-2024
Kolejka 23
2024 04 05 piątek, 05-04-2024
Kolejka 24
2024 04 12 piątek, 12-04-2024
Kolejka 25
2024 04 19 piątek, 19-04-2024
Kolejka 26
2024 04 26 piątek, 26-04-2024
Kolejka 27
2024 05 10 piątek, 10-05-2024
Kolejka 28
2024 05 17 piątek, 17-05-2024
Kolejka 29
2024 05 24 piątek, 24-05-2024
Kolejka 30
LP | Klub | M | PKT | BZ | BS |
---|---|---|---|---|---|
1 | TIGER FUTSAL TEAM | 22 | 60 | 130 | 43 |
2 | APA GROUP | 21 | 55 | 112 | 53 |
3 | PLB ELECTROLUX | 22 | 54 | 132 | 50 |
4 | ETISOFT | 21 | 49 | 115 | 47 |
5 | MARCO | 21 | 43 | 124 | 65 |
6 | AZKABAN FUTSAL TEAM | 22 | 37 | 98 | 75 |
7 | FABJAN – INSTALATOR | 22 | 36 | 101 | 82 |
8 | SMAKOSZE | 22 | 32 | 89 | 90 |
9 | DERBY | 21 | 29 | 67 | 87 |
10 | ISOVER | 22 | 25 | 62 | 104 |
11 | AXEL SOFTWARE | 22 | 24 | 90 | 120 |
12 | STREFA 04 | 22 | 19 | 69 | 115 |
13 | DZIERŻĄŻYNIA | 22 | 18 | 58 | 105 |
14 | ISKRA | 22 | 17 | 54 | 108 |
15 | CZARNI | 22 | 10 | 55 | 127 |
16 | FC TOTAL UTD. | 22 | 4 | 67 | 152 |
3 liga
- Terminarz
- Tabela
2023 09 19 wtorek, 19-09-2023
Kolejka 1
2023 09 26 wtorek, 26-09-2023
Kolejka 2
2023 10 03 wtorek, 03-10-2023
Kolejka 3
2023 10 10 wtorek, 10-10-2023
Kolejka 4
2023 10 17 wtorek, 17-10-2023
Kolejka 5
2023 10 24 wtorek, 24-10-2023
Kolejka 6
2023 10 31 wtorek, 31-10-2023
Kolejka 7
2023 11 07 wtorek, 07-11-2023
Kolejka 8
2023 11 14 wtorek, 14-11-2023
Kolejka 9
2023 11 21 wtorek, 21-11-2023
Kolejka 10
2023 11 28 wtorek, 28-11-2023
Kolejka 11
2023 12 05 wtorek, 05-12-2023
Kolejka 12
2023 12 12 wtorek, 12-12-2023
Kolejka 13
2024 01 09 wtorek, 09-01-2024
Kolejka 14
2024 01 16 wtorek, 16-01-2024
Kolejka 15
2024 01 23 wtorek, 23-01-2024
Kolejka 16
2024 01 30 wtorek, 30-01-2024
Kolejka 17
2024 02 06 wtorek, 06-02-2024
Kolejka 18
2024 02 13 wtorek, 13-02-2024
Kolejka 19
2024 02 20 wtorek, 20-02-2024
Kolejka 20
2024 02 27 wtorek, 27-02-2024
Kolejka 21
2024 03 05 wtorek, 05-03-2024
Kolejka 22
2024 03 12 wtorek, 12-03-2024
Kolejka 23
2024 03 19 wtorek, 19-03-2024
Kolejka 24
2024 03 26 wtorek, 26-03-2024
Kolejka 25
2024 04 02 wtorek, 02-04-2024
Kolejka 26
2024 04 09 wtorek, 09-04-2024
Kolejka 27
2024 04 16 wtorek, 16-04-2024
Kolejka 28
2024 04 23 wtorek, 23-04-2024
Kolejka 29
2024 04 30 wtorek, 30-04-2024
Kolejka 30
2024 05 07 wtorek, 07-05-2024
Kolejka 31
2024 05 14 wtorek, 14-05-2024
Kolejka 32
2024 05 21 wtorek, 21-05-2024
Kolejka 33
LP | Klub | M | PKT | BZ | BS |
---|---|---|---|---|---|
1 | SZAKALE | 23 | 53 | 123 | 67 |
2 | PLB ELECTROLUX | 22 | 51 | 115 | 32 |
3 | JUBILO | 23 | 47 | 95 | 58 |
4 | MILITARNI | 23 | 39 | 85 | 65 |
5 | F.C SPORTING ZABRZE | 22 | 36 | 93 | 69 |
6 | CONSTAL CHUDÓW | 23 | 32 | 82 | 107 |
7 | FINEZJA SOŚNICOWICE | 23 | 30 | 95 | 97 |
8 | LANGSTEINER PHARMACEUTICAL | 23 | 30 | 66 | 79 |
9 | KORONA GLIWICE | 22 | 26 | 70 | 102 |
10 | LIDER TAXI | 23 | 22 | 70 | 110 |
11 | PUZZLE | 22 | 14 | 38 | 89 |
12 | JUNUS TEAM KNURÓW | 23 | 11 | 52 | 109 |